Спортска маица Super Dry

Код на Производот: blue1

Достапност:Има на залиха

599 ден 249 ден 249

Достапни Опции

Материјал: 100% полиестер
Боја: сина, виолетова, сива и зелена
Маичката за вежбање Sport Dry е изработена од материјал кој ја поместува потта од телото до површината на ткаенината, каде што испарува. Удобна и лесна за одржување со супер детал на задната страна. Едноставно мора да ја имате!