Сет за вежбање

Код на Производот: setzavezbanje1

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Достапни Опции

Модерен и комфорен сет за вежбање, топ плус хеланки за вежбање.

Изработени се од висококвалитетен материјал , кој Ве затегнува и ѝ овозможува на кожата да дише.

Чувствувајте се удобно и самоуверено додека вежбате!