Пинцета со лед светилка Tons Form - 9196

Код на Производот: pinceta95

Достапност:Има на залиха

229 ден 229
Пинцета со лед светилка Tons Form - 9196
Должина 95 mm
Изработена од нерѓосувачки челик.