Обетки Donna Real Silver Cosmo + Алка Donna Real Moonlight Silver Combo 1+1

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

350 ден 350

Разубавете го Вашиот стајлинг со уникатните комбинации на обетки и алки од Шпанскиот бренд Donna Real. 

За кого е наменет брендот Donna Real?

Donna Real е наменет за млади независни луѓе со слободен ум, полни со енергија и го уживаат секој миг од својот живот. Тие луѓе се едноставни, а полни со самодоверба, не грижејќи се што мислат другите за нив, а сепак точно знаат што сакаат од животот. Тоа се луѓе што се хуманитарни, забавни, секогаш расположени.

Накитот е изработен од медицински нерѓосувачки челик.