Мини Аква Парк INTEX 57444 - Dinosaur Play Centre

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

3,790 ден 3,790

Dinosaur Play Centre е базен на надувување со уникатен дизајн - Во светот на Јура.  Откако ќе се надуе, базенот е подготвен за употреба!

Доаѓа со 6 топчиња со дијаметар од 8 см.

Децата ќе сакаат да се лизгаат по вулканот и потоа да се нурнат во овој неверојатен базен!

Синиот гладен диносаурус има дупка во устата како мета за обоени топчиња! Со поврзување на цревото за вода , ќе создадете неверојатен освежителен водопад.

Димензии: 249 x 191 x 109 см 

Возраст: 2+