Мини Аква Парк INTEX 57147 - Sport Action Play Centre

Код на Производот: intex - 57147

Достапност:Има на залиха

5,990 ден 5,990

Спортските водени лудории може да започнат. Уживајте оваа лето со забавниот Мини аква парк - Sport Action Play Centre. 
Комплетот содржи:
Игралиште на надувување
Голови на надувување
Фудбалерска топка на надувување
Мрежа за одбојка на надувување
Одбојкарска топка на надувување
Топче за бејзбол и палка на надувување
Сталка за топче на надувување

Димензии: 

325 х 267 х 102
Возраст: 2+