Женски ремен CI598DO

Код на Производот: CI598DO-01

Достапност:Има на залиха

290 ден 290

Достапни Опции

Женски ремен од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)