Женски ремен CI596DO

Код на Производот: CI596DO-01

Достапност:Има на залиха

290 ден 290

Достапни Опции

Женски ремен од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).