-65%

Женска маица CB1472DO

Код на Производот: CB1472DO-02

Достапност:Има на залиха

990 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).