Електричен бокал + Електрично ѓезве Marado + ГРАТИС пумпа за точење вода или сок

Код на Производот: combomarado

Достапност:Нема на залиха

2,779 ден 899 ден 899

Електричниот бокал е погоден за експресно загревање на вода кога го подготвувате Вашето омилено кафе, чај или некој друг топол напиток. Бокалот е наменет за секојдневна употреба и истиот е многу едноставен, практичен и лесен за употреба. Ви заштедува време и електрична енергија, бидејќи бокалот ја загрева водата за неспоредливо пократко време од шпоретот. Бокалот има можност од 1500 W кој ја загрева водата многу брзо,плус поседува други неверојатни карактеристики како што се автоматско исклучување, индикатор за нивото на водата што Ви овозможува да ја прилагодите количината на вода ставена во бокалот.

 Карактеристики:

* Капацитет 2.5 L
* Моќност: 1500 W
* 360 степени ротирачка основа
*Скриен грејач
*Автоматско исклучување
*Заштита од прегревање
* Сигурносна ламба

Електрично ѓезве Marado

Електрично ѓезве за варење на турско кафе, чај, млеко на многу едноставен и лесен начин. Направено е од нетоксична пластика и од не'рѓосувачки челик, здрава, издржлива за загревање.

Анти-лизгачката база има предупредувачко светло на дното од ѓезвето исто така обезбедува сигурност и практичност. Ергономски дизајн со долга рачка, удобна за држење. Копче за вклучување и исклучување.

Ѓезвето е 600W и капацитет од 3 шолји за кафе.

Подарок:

100% сосема нов производ на пазарот!

Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со Rechargeable mobile pumping device.

Многу едноставен, лесен за употреба.

Може да го користите дома, во гаража, во градина на кампување, пикник или на било кое друго место.

Заштедува многу енергија.

Многу лесен и едноставен за употреба.

Силиконската цевка е направена од специјален силикон за храна, нетоксичен, здрав и еколошки.

Пумпата се полни со USB полнач.