-54%

Детска играчка - Летечки Ironman

Код на Производот: Ironman

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 599 ден 599

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Ironman!

Играчката-дрон Ironman нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете, летајќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечински управувач кој работи на батерии, а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см