-54%

Детска играчка - Летечки Batman

Код на Производот: Детска играчка - Летечки Batman

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 599 ден 599

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Бетмен!!!

Играчката-дрон Бетмен нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете, летaјќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечинско кое работи на батерии, а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см