Базен INTEX 26788 400x200x100 со метална конструкција,филтер пумпа

Код на Производот: intex - 26792

Достапност:Има на залиха

28,990 ден 28,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26788 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 400 см
Ширина: 200
Висина: 100 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !