-23%

Женски тренерки 05-JM

Код на Производот: 05-JM-1

Достапност:Има на залиха

899 ден 699 ден 699

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 05-JM
🔥Достапни големини: S/M,L/XL, 2XL/3XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.