-45%

Женска јакна GB1620DOSS17

Код на Производот: GB1620DOSS17-01

Достапност:Има на залиха

2,990 ден 1,650 ден 1,650

Достапни Опции

Женска јакна од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)