-65%

Женски фустан AB1240DO

Код на Производот: AB1240DO-01

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женски фустан од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)