Пластичен организер за чевли

Код на Производот: shorganizer

Достапност:Има на залиха

599 ден 70 ден 70
Разубавете го просторот за чевли со шарените организери, а истовремено заштетеде простор и дозволете си полесен достап до Вашите омилени чевли во секое време.