Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-42%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-75%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што...
-28%
Женска маица за слабеење Hot Shapers Neotex
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-61%
Масажер со 3D ролери
499 ден199 ден
Кажете збогум на болките во целото тело. Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате...
1,290 ден
Материјал: 82% полиамид + 18% ликра Боја: Сива Драги дами, време е да ја надополните Вашата спортска колекција....
-34%
Спортски држач на телефон
Спортскиот држач за телефон е направен од неопрен, односно тоа е високо квалитетен материјал кој лесно се растегнува...
599 ден
Материјал: 100% полиестер Боја: Зелена Маичката за вежбање Sport Dry е изработена од материјал кој ја поместува потта...
399 ден
Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана...
599 ден
Без разлика дали идете на џогиниг или возите велосипед, овој појас е потребен за секој авантурист. Во секое...
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-70%
Кардио додаток Swing Weights
990 ден299 ден
Максимизирајте го вашиот тренинг!Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен...
-35%
Fiery Shaper Men - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
999 ден
Модерен и комфорен сет за вежбање, топ плус хеланки за вежбање. Изработени се од висококвалитетен материјал со спандекс,...
-51%
Растегливи ластици за вежбање
399 ден199 ден
Нивото на физичка подготвеност директно укажува на тоа како се чувствуваме и колку квалитетен е нашиот живот од...
Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј. Изработен од висококвалитетни материјали, мал и...
-38%
Термос од не’рѓосувачки челик
799 ден499 ден
Термос шише направено од нерѓосувачки челик што ја одржува течноста топла или ладна неколку часа. Шишето има практичен...
299 ден
-42%
599 ден 349 ден
-75%
1,190 ден 299 ден
699 ден
-28%
899 ден 650 ден
-61%
499 ден 199 ден
1,290 ден
-34%
199 ден
599 ден
399 ден
599 ден
650 ден
-70%
990 ден 299 ден
-35%
990 ден 650 ден
999 ден
-51%
399 ден 199 ден
3,990 ден
-38%
799 ден 499 ден
Spinner