Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Slim & Fit Hot Shaper-01

Достапност:Има на залиха

650.00 ден 990.00 ден 650.00

Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време.

Во што е се крие тајната на маицата Neotex? Тајната е во спецјиалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурарата на телото и се потите 4 пати повеќе од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во Вашето тело! Се што треба е да ја носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн.
Neotex материјалот е толку мек и лесен така маицата да можете да ја носите под Вашата гардероба без да се воопшто да се забележува. Голема придобивка е тоа што додека се потите од надворешната страна не се приметува, бидејќи Neotex материјалот да излезе од другата страна.

Составот на маицата Neotex е 30% полиестер, 40 % неопрен и 30% најлон.