Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Vibroaction

Достапност:Има на залиха

1,290.00 ден 1,890.00 ден 1,290.00
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира вашето тело со 5 различни брзини.VIBRO ACTION е едноставен, брз и ефикасен ремен за вежбање!Едноставен за употреба.Ви заштедува пари.