Постигнете поголеми резултати со истиот па дури и помал напор !! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот...
Намаление
Маица за слабеењеМаица за слабеење
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
Постигнете поголеми резултати со истиот па дури и помал напор !! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот...
Намаление
Појас за слабеење SAUNA BELT VelformПојас за слабеење SAUNA BELT Velform
Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери...
Намаление
Појас за слабеење Hot ShaperПојас за слабеење Hot Shaper
Појас за слабеење HOTSHAPER за мажи и жени .Изработен од NEOTEX која ја зголемува основната температура навашето тело,...
Намаление
Miss belt појас за слабеењеMiss belt појас за слабеење
Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана линија за неколку секундиБлагодарениа на технологијата на...
Со Cellu 5000 до совршено тело. Дочекајте го летото спремни затоа што револуционерниот Cellu 5000 конечно пристигна и...
Сакате да го намалете вишокот на килограми ? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење кои...
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
Намаление
Vibroaction појас за обликување на целото телоVibroaction појас за обликување на целото тело
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги...
Californian beauty – женски мидер       Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да...
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
Приказ: 1-12 од 14
Spinner