Организер за козметика - ROLL-N-GO TRAVEL BAG

Код на Производот: rollngo

Достапност:Има на залиха

650 ден 500 ден 500

Нашиот Roll N Go организер за козметика со сигурност ќе биде вашиот најверен другар на сите ваши следни патувања.

Компактен е, и со самото тоа што има 4 прегради на закопчување, може во него да носите козметика, накит, тоалети и слично.

Компактен, стилски, удобен, практичен и воопшто не зафаќа простор и многу лесен за одржување (само избришете го со мокра крпа полиестерот). Roll N Go пространата козметичка торба држи се во одвоени прегради и на тој начин лесно се складираат сите ваши тоалети, накит, козметика, производи за нега на коса и многу повеќе и потоа слободно може да ја превртите и да ја затворите или да ја оставите да виси во вашиот тоалет и да имате целосен преглед и лесен пристап.

✔ Големина: 26cm x 13cm x 4cm