Производи на Голем Попуст

-60%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-60%
Маица за потење машка - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-80%
Женска маица со ракави за слабеење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-71%
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
999.00 ден299.00 ден
Zip Sox компресивните чорапи се препорачуваат за лица кои се изложени на ризик од длабока венска тромбоза. Постојат...
-67%
Влошки од мемори пена - Memory insoles
599.00 ден199.00 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков...
-70%
BeActive појас за ослободување од болките во грбот
990.00 ден299.00 ден
Кажете збогум на болките во половините и грбот !   Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи...
-70%
Женска маица за потење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-67%
Egglettes - Додаток за совршено приготвени јајца
600.00 ден199.00 ден
Олеснете си ја работата при подготвување јајца! Благодарение на овој изум, припремата на варените јајца никогаш не било...
-60%
990.00 ден 399.00 ден
-60%
990.00 ден 399.00 ден
-80%
990.00 ден 199.00 ден
-71%
999.00 ден 299.00 ден
-67%
599.00 ден 199.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-67%
600.00 ден 199.00 ден
Spinner