Купувајте подароци за да добиете подароци!
Со секоја нарачка од оваа колекција добивате подарок од тимот на Nikmit во вредност од 50% од вредноста на нарачката
-24%
Бебе монитор со камера
4,590 ден3,500 ден
Доаѓањето на свет на Вашето малечко воедно значи и тотална грижа и посветеност 24/7 па дури и додека...
-33%
3Д ЛЕД Светилка на допир (10 парчиња со адаптер)
Новата 3Д Лед Светилка на допир е новата сензација кај секоја генерација, веруваме дека многу бргу ќе го...
-43%
Уред за правење пена
699 ден399 ден
  Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новата иновативна супер...
-51%
Ракче за правење балони од сапуница - Crab bubbles
Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новото ракче за правење...
-51%
Детска играчка Маша
599 ден299 ден
Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Маша која нуди загарантирана...
-51%
Детска играчка Спајдермен со количка
399 ден199 ден
Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Спајдермен која нуди загарантирана...
-34%
Детска играчка Slide ball
449 ден299 ден
Уникатна и иновативна супер забавна детска играчка Slide ball што ќе донесе многу смеа и среќни моменти во...
-33%
Паметна масичка за пишување- Dream table
1,490 ден999 ден
Новата паметна масичка за пишување и цртање е идеалната играчка што му е потребна на Вашето дете за...
-51%
Друштвена игра – Џенга (Jenga)
599 ден299 ден
Друштвената игра Џенга нуди загарантирана забава и смеа со часови. Идеална е за мали настани и собири како...
-51%
Детска играчка Paw Patrol Mat game
599 ден299 ден
Детска супер забавна играчка Paw Patrol Mat game со која Вашето дете ќе се почувствува како вистински, професионален...
-31%
Детска играчка Racing game
999 ден699 ден
Детска супер забавна играчка Racing game со која Вашето дете ќе се почувствува како вистински, професионален возач по...
1,490 ден
Вашата мисија како возач на Paw patrol автобусот е започната! Влезете во магичниот автобус и авантурата со Вашите...
1,490 ден
Влезете во магичниот свет на куклите LOL и авантурата со Вашите омилени цртани ликови може да започне. Благодарение...
1,490 ден
Влезете во магичниот и возбудлив свет на Спајдермен и авантурата со Вашите омилени цртани ликови може да започне....
-41%
Детска играчка Power launcher rocket
499 ден299 ден
Безбедни и сигурни детски играчки се нешто што сите го посакуваме за нашите деца. Секогаш безбедноста и сигурноста...
-34%
Детска играчка- Тапани Jazz drum
1,490 ден990 ден
Џез тапаните се совршена играчка за забава и релаксација на Вашите малечки, а во исто време и да...
-35%
Детска играчка – Хокеј на мраз
3,490 ден2,290 ден
Овозможете им на Вашите деца совршена забава на роденденските забави, семејните собири или едноставно кажано, било каде и...
6,990 ден
Скокањето на трамполина, не само што е забавна активност за Вашите деца, туку исто така помога во развој...
-56%
3D Магична табла за цртање Magic Pad
899 ден399 ден
    Внесете магија во играта на Вашите деца!! Ви ја претставуваме новата магична табла за цртање што...
-76%
Домашна пинг понг справа
799 ден199 ден
Доколку сте љубител на спортот а особено на пинг понг, а сепак немате голем простор во вашиот дом...
-80%
Детска играчка Pinball
Нема на залиха
Најзаразната игра на сите времиња повторно во мода, но сега за најмалите генијалци! Pinball играчката е мала, компактна...
-72%
Воз што работи на сончева енергија Solar Bullet Train DIY
Solar Bullet Train е најинтересната играчка што може да ја подарите на едно мало љубопитно дете, затоа што...
-76%
Детска играчка лак и стрела
599 ден149 ден
  Има некое посебно чувство при оптегање на лакот и испуштање на стрелата кон метата, чекајќи нетрпеливо да...
-61%
Minnie Mouse - Детска играчка
999 ден399 ден
Подгответе се за заедничка авантура со Minie Mouse on hoverboard. Оваа супер играчка вози  ховерборд, a  притоа емитирајќи...
-91%
Poopsie Slime Surprise - Sparkly Critters
999 ден99 ден
Ви ја претставуваме најпопуларната колекција од серијата Poopsie Slime Surprise - Sparkly Critters!!!Во овој сет ќе најдете изненадувања како никогаш...
-77%
Bakugan Battle Planet Baku-Storage
1,290 ден299 ден
Дали досега немавте каде да ги чувате Вашите Bakugan топки, картички за способности и картички со карактери? Одсега...
-64%
Детска играчка - Nerf N-Strike Elite Firestrike
1,100 ден399 ден
Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike со ласер е сон за секое дете. Nerf N-Strike Elite Firestrike пиштолите се неверојатно популарни...
-81%
Детска играчка - Bakugan Battle Planet
499 ден99 ден
Пренеси ја играта на Bakugan на следно повисоко ниво со новата Delux колекција на Bakugan која можете да...
-45%
Детска играчка - Scruff a Luv Blossom Bunnies (Limited Edition)
1,790 ден999 ден
Новите и неодоливи миленици за кои Вашето дете ќе се грижи стигнаа кај нас. Вие сами бирате кое...
-71%
Детска играчка - Scruff a Luv Babies
999 ден299 ден
Новите и неодоливи миленици за кои Вашето дете ќе се грижи стигнаа кај нас. Вие сами бирате кое...
-56%
Фигури од пластелин - Play-doh Crazy Cuts
Пластелин за моделирање од категоријата на развојни и едукативни играчки. Со купувањето на ваков тип на играчки вложувате...
-71%
Детска играчка - Magic Wisdom Ball
999 ден299 ден
Magic Wisdom Ball топка полна со магични мудрости. Ви личи на папагал, риба или пак на пингвин? Развијте...
-33%
Детска играчка - Paw Patrol Gas Station
1,490 ден999 ден
Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм...
-88%
Детска играчка - Cupcake Surprise Princess Doll
799 ден99 ден
Новите Cupcake принцези веќе и кај нас! Одбери го најубавиот колач со весели бои, а кога ќе го...
-58%
Слушалки Extra Bass
699 ден299 ден
Доживејте ја музиката на еден многу поинаков начин со помош на новите слушалки Extra Bass кои ви нудат...
-61%
Магична даска за одмрзнување
999 ден399 ден
Одмрзнете ја Вашата храна пет пати побрзо, сега со новата магична даска за одмрзнување која постои за да...
-61%
Алатка за чистење цевки
199 ден79 ден
Непрооден одвод е чест проблем во секој дом. Секојдневното користење на одредени средства и хемикалии може драстично да...
-45%
Електрична алатка за педикир
899 ден499 ден
Стапалата се еден од најважните делови на човековото тело бидејќи секојдневно ги користиме и тие го носат сиот...
-46%
Алатка за декорирање нокти
1,290 ден699 ден
Со сигурност можеме да кажеме дека убавите и средени нокти се симбол на женственоста и дека секоја жена...
-41%
Електрична алатка за чистење лице
999 ден599 ден
Негата на нашата кожа, а посебно на лицето треба да биде на највисоко ниво со тоа што секојдневно...
299 ден
Кажете збогум на јаките болки во колената!! Со новиот магнетен појас, болките во колената ќе станат минато, а...
-41%
Пренoсен уред за апсорбирање на влагата ( Egg)
Одржувањето на влажноста на воздух е многу битна а во исто време и многу комлексна работа. Потребно е...
-51%
Мини селфи светло за телефон
299 ден149 ден
Практичен и ултра модерен додаток за телефон кој ќе го користите одново и одново и никогаш нема да...
-51%
Магнетен појас за стапало
399 ден199 ден
Решете ги проблемите со болните стапала, со помош на новиот иновативен магнетен појас кој ќе Ви овозможи долготрајно...
-51%
Магнетен појас за рака
499 ден249 ден
Со новиот магнетен појас, болките во раците ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се...
-55%
Работно биро со две фиоки
Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со две фиоки. Работната површина...
Ултра практичен и модерен фиокар, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел...
-43%
Појас за мирен и спокоен сон
349 ден199 ден
Појасот за мирен и спокоен сон Ви овозможува правилно да дишете преку носот, намалувајќи го и елиминирајќи го...
-24%
4,590 ден 3,500 ден
-33%
3,690 ден 2,490 ден
-43%
699 ден 399 ден
-51%
599 ден 299 ден
-51%
599 ден 299 ден
-51%
399 ден 199 ден
-34%
449 ден 299 ден
-33%
1,490 ден 999 ден
-51%
599 ден 299 ден
-51%
599 ден 299 ден
-31%
999 ден 699 ден
1,490 ден
1,490 ден
1,490 ден
-41%
499 ден 299 ден
-34%
1,490 ден 990 ден
-35%
3,490 ден 2,290 ден
6,990 ден
-56%
899 ден 399 ден
-76%
799 ден 199 ден
-80%
599 ден
-72%
699 ден 199 ден
-76%
599 ден 149 ден
-61%
999 ден 399 ден
-91%
999 ден 99 ден
-77%
1,290 ден 299 ден
-64%
1,100 ден 399 ден
-81%
499 ден 99 ден
-45%
1,790 ден 999 ден
-71%
999 ден 299 ден
-56%
399 ден
-71%
999 ден 299 ден
-33%
1,490 ден 999 ден
-88%
799 ден 99 ден
-58%
699 ден 299 ден
-61%
999 ден 399 ден
-61%
199 ден 79 ден
-45%
899 ден 499 ден
-46%
1,290 ден 699 ден
-41%
999 ден 599 ден
299 ден
-41%
299 ден
-51%
299 ден 149 ден
-51%
399 ден 199 ден
-51%
499 ден 249 ден
-55%
2,490 ден
3,290 ден
-43%
349 ден 199 ден
Spinner