-31%

Спреј против потење Odorex Deo

Код на Производот: Спреј за против потење Odorex Deo

Достапност:Нема на залиха

Заборавете на потењето веднаш !!!!

Нов револуционерен прозивод од најиновативната компанија за козметичка медицина Biotrade кој го користат светски познати личности како Beyonce, Rihanna и Ariana Grande !! Доколку имате проблем со потење,со само 3 дневно користење на овој спреј потењето ќе стане минато. Конечно пристигна производ кој е дерматолошки тестиран,медицински лиценциран и што е најважно од се,нема никакви шанси за несакани последици. Апсолутно ефикасен и 100% природен спреј,кој ќе ви даде самодоверба и во текот на летниот период да облечете светла маица или кошула, а ние ви гарантираме дека нема да се појави НИТУ ЕДНА КАПКА ПОТ ! Ефектот е видлив уште од ПРВИОТ ДЕН !!

 

Упатство за користење:
-Навечер пред легнување,треба добро да се измијат пазувите и добро да се избришат со крпа додека не станат 100% суви. Потоа се прска по 4-5 пати од спрејот на секој од пазувите.
Утредента наутро,повторно се мијат пазувите убаво и се бришат со крпа. Подоцна може да си ставите обичен дездоранс или да не ставите ништо воопшто. Во никој случај не смеете да ставите ROLL ON.
Вечерта се повтара истата постапка. Се користи само 3 дена,а резултатите се видливи уште ПРВОТО КОРИСТЕЊЕ.