-35%

Маица за потење машка - Hot Shaper

990.00 ден 650.00 ден 650.00

Достапни Опции

Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време.

Во што е се крие тајната на маицата Neotex? Тајната е во спецјиалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурата на телото и прави да се потите 4 пати повеќе од обично, исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело!

Се' што треба е да ја носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности, итн.

Neotex материјалот е толку мек и лесен така маицата да можете да ја носите под вашата гардероба без да се забележува воопшто. Голема придобивка е тоа што додека се потите од надворешната страна не се забележува, бидејќи Neotex материјалот да излезе од другата страна.

Составот на маицата Neotex е 30% полиестер, 40 % неопрен и 30% најлон.