-74%

Tarex - Зимски чизми

Код на Производот: taracizmi

Достапност:Има на залиха

1,850 ден 499 ден 499
Удобни универзални (машки и женски) чизми погодни за студените есенски и зимски денови. Едноставни, стилски и погодни за секоја пригода.

Димензии на чизма: 28.5см х 10.8см