-56%

Машки патики SC740UOSS17 Сиви

Код на Производот: Машки патики SC740UOSS17 Сиви 1

Достапност:Нема на залиха

590 ден - 890 ден
1,990 ден 890 ден 590
Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).