EMPORIO ARMANI AR2472 RENATO

18,490.00 ден 18,490.00
Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.