-61%

CASIO MTP-E133L-7E

4,990.00 ден 1,990.00 ден 1,990.00

Карактеристики

 • Водоотопорен
 • Дво-бојна кожна каишка
 • Минерално стакло 

  Технички спецификации  

  Водоотпорност
  3 ATM
  Бренд
  CASIO
  Пол
  Машки
  Механизам
  Кварцен
  Нараквица
  Кожа
  Куќиште
  Нерѓосувачки челик
  Приказ
  Аналоген
  Вид на стакло
  Минерално
  Пречник
  38мм
  Гаранција
  2 години