Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Spiral Slicer

Достапност:Има на залиха

290.00 ден 490.00 ден 290.00

Претворете го зеленчукот во нудли како здрав и интересен оброк.
Сакате паста, но барате здрава алтернатива?Рачниот сецко за нудли ќе ви помогне во тоа. Направете нудли од различни овошја и зеленчук, како тиквички,цвекло, сладок компир, морков и што уште не. Едноставен е за користење и миење.

· Направете вкусни и убави оброци за многу кратко време,
· Претворете ги Вашите омилени оброци во здрави енергетски бомби,
· Лесни, брзи и неверојатно здрави оброци,