Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Perfect Fries

Достапност:Има на залиха

300.00 ден 590.00 ден 300.00

Дали сакате совршен исечен компир? Нема повеќе сечење на рака со Perfect Fries ќе го направите совршен и рамномерно исечен помфритот. Бидете креативни во правењето на помфрит, пржени тиквички и друг пржен или печен зеленчук...
Можете да го миете во машина за садови.