Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Core slice peel

Достапност:Има на залиха

890.00 ден 890.00

Core slice peel

 

 

 

Дали готвењето може да биде забавно?! Секако дека може со помош на core slice peel. Со core slice peel подготовката на компир, јаболка, портокал ќе Ви биде супер забава. Направете компир во вид на спирала, и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава! Изработен е од леано железо, и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Core slice peel е додаток кол мора да го има секоја домакинка во својата кујна.