Иновативни садови, додатоци и најразлични кујнски мали помагала за здраво готвење! Додатоците за во кујна се дизајнирани да ви помогнат за секоја задача, додека нашата единствена задача е да ви помогнеме да ги пронајдете вистинските производи за вашите потреби.
249 ден
Цедалката е во форма на голема лажица, изработена од висококвалитетни материјали, отпорна на високи температури, со долга рачка...
299 ден
Неверојатно практична алатка, неопходна за секоја кујна! Лажицата е изработена од квалитентна нетоксична пластика, на самата лажица од...
-17%
Алатка за лупење
299 ден249 ден
Мала и моќна кујнска алатка за лупење.  Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.  Брзо...
149 ден
Употребете ја алатката за чистење пченка и со само еден потег бидете чекор поблизу до омилената салата, супа...
Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика. Можете да сецкате лимони, домати,јаболка… Мала е и...
149 ден
Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас. Го сецка лукот на совршени малки коцки за...
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
499 ден
Кујнска алатка со уникатен дизајн кој комбинира 8 различни кујнски алатки во едно, споени заедно во форма на шише вино.Пакетот...
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
-70%
Мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus
Nicer Dicer Plus е практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. Задолжителна алатка кој треба да биде присутна...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
-51%
Мултифункционален организер Behind the Door
399 ден199 ден
Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн....
-21%
Дозер за Масло и Оцет - Со Прскалка
249 ден199 ден
Дозер за масло и оцет, со прскалка за прецизно дозирање. Распрскувачот се наоѓа на капачката од дозерот која...
-26%
Микрофибер Крпа - Сет/4
199 ден149 ден
Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа...
-12%
Кујнска Алатка за Сечење Тесто - За Форма Ленти
Иновативна кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS...
-13%
Даска за Сервирање - Бамбус (49x15см)
490 ден430 ден
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од...
150 ден
Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.Затварачот е во форма на капачка за шише со опција...
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 37 x 26...
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.Димензии: 44 x 30...
-26%
Машинка за Сецкање - NicerDicer+
799 ден599 ден
Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus. Задолжителна алатка за сите оние што го...
250 ден
Оваа метална закачалка со 12 куки може да ја монтирате на Вашите висечи во кујната или во вашиот...
-34%
Монтажен Организер за Чешма (Инокс)
299 ден199 ден
Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе...
Детско шише за пијалоци со цефка за пиење, изработено од цврста ABS пластика. Шишето е со капацитет од...
-34%
Даска за сервирање со прибор
1,190 ден790 ден
Уникатна даска за сервирање со прибор.
-40%
Даска за сервирање кружна со прибор
1,790 ден1,090 ден
Уникатна кружна даска за сервирање со прибор.
249 ден
299 ден
-17%
299 ден 249 ден
149 ден
199 ден
149 ден
199 ден
499 ден
130 ден
-70%
1,290 ден 399 ден
-56%
450 ден 199 ден
-91%
499 ден 49 ден
-51%
399 ден 199 ден
-21%
249 ден 199 ден
-26%
199 ден 149 ден
-12%
349 ден 310 ден
-13%
490 ден 430 ден
150 ден
290 ден
430 ден
520 ден
-26%
799 ден 599 ден
250 ден
-34%
299 ден 199 ден
200 ден
-34%
1,190 ден 790 ден
-40%
1,790 ден 1,090 ден
Spinner