-46%

Curren 8004 B - Машки часовник

Код на Производот: 8797

Достапност:Има на залиха

1,099 ден 599 ден 599

Машки рачен часовник со модерен изглед, eлеганција и функционалност кој нуди многу комфорт и естетика.