-36%

Iskra GX-EI0040-2 - Ударна дупчалка 500W

Код на Производот: iskrabormasina

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,299 ден 1,299
Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.

Напон : 220-240V~50Hz
Јачина: 500W (max)
Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
Глава: Ø 1,5-13 mm
Променлива брзина
Два свера на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,8m

Гаранција:
- 2 години