Iskra GR 810 - Плинска скара

Код на Производот: 638

Достапност:Има на залиха

2,899 ден 2,899
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки Пренослива и лесна Регулатор на притисокот за плин За надворешна употреба Поврзување за гас: 8 mm Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37 Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д) Гаранција: - 2 години