INTEX Детски Базен 59421 122х25

Код на Производот: 59421

Достапност:Нема на залиха

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 122 см
Висина: 25 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !