-45%

Intex Базен за бебе 58924

Код на Производот: 58924

Достапност:Има на залиха

899 ден 499 ден 499

INTEX бебешки базен за вашиот двор или градина со 3 прстени. Лесно се монтира, лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили.

Максимална длабочина 25см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !