-8%

INTEX Базен 58484 305x183x56

Код на Производот: 58484

Достапност:Нема на залиха

2,590 ден 2,390 ден 2,390

INTEX базен за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава за вас и ваште најмили

Должина: 305 см
Ширина: 183 см
Висина: 56 см
Капацитет: 999 литри вода (80% полн)

ГРАТИС ПУМПА

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !