Ikea Vesken - Полица за во бања

Код на Производот: 403.078.66

Достапност:Има на залиха

880 ден 880
Код на производ:403.078.66
Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: бела
  > Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на производот

  > Ширина: 36 см
  > Длабочина: 23 см
  > Висина: 100 см
  > Растојание помеѓу полиците: 30 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 37 см
  > Ширина: 23 см
  > Висина: 19 см
  > Бруто Тежина: 1,96 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.