Ikea Tjusig - Закачалка за врата

Код на Производот: 9474

Достапност:Има на залиха

990 ден 990
Должина: 60 см Дебелина: 4 см Висина: 8 см Материјал: Дрво, Не'рѓосувачки челик Шифра: - Црна боја: 402.426.53 - Бела боја: 702.426.56 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.