Ikea Mulig - Закачалка за облека

Код на Производот: 9060

Достапност:Има на залиха

890 ден 890
Ширина: 99 см Длабочина: 46 см Висина: 151 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 3 кг Димензии на пакувањето: 124 х 24 х 3 см Шифра: 601.794.34 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.