Се што ви е неопходно на едно место!
-58%
Spin SPA - Spinning SPA Brush
1,399 ден599 ден
Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во луксузните СПА центри....
-71%
Апарат за чистење лице Spin Spa
999 ден299 ден
Дали Вашата кожа е склона кон иритации? Дали сте уморни од тоа да имате сува или мрсна кожа?...
-59%
Апарат за чистење лице - Derma Suction
1,200 ден499 ден
Derma suction е нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и...
-73%
Уред за затегнување на кожата околу брадата
Neckline Slimmer е уред за вежбање на мускулите околку брадата што ја елиминира т.н. двојна брадата без никаков...
-31%
Спреј против потење Odorex Deo
999 ден699 ден
Заборавете на потењето веднаш !!!!Нов револуционерен прозивод од најиновативната компанија за козметичка медицина Biotrade кој го користат светски...
-51%
Soap Magic - автоматски дозер за сапун
999 ден499 ден
Овој автоматски безконтактен диспанзер за сапун е уред кој ќе ви ја направи бањата многу попрактична. Се активира...
-67%
Организер и дозер за четки и паста за заби
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките...
-67%
Влошки од мемори пена - Memory insoles
599 ден199 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков...
-61%
Shoes Under - Организер за обувки
499 ден199 ден
Немате повеќе место каде да ги складирате вашите обувки? Преку глава ви е од пренатрупаните и неорганизираните гардеробери?...
-86%
Капсула за обувки - The Cure For Smelly Shoes
690 ден99 ден
Дали имате проблем со лошата миризба на Вашите обувки ?THE CURE FOR SMELLY SHOES е решението за Вашиот...
-69%
Организер за лекови Pill Pro
799 ден249 ден
Организерот Pill Pro обезбедува брз и лесен начин за организирање на Вашите апчиња и витамини, за преку ден...
-59%
Масажер за стапала Futzuki
599 ден249 ден
Кажете збогум на болните стапала! Овој производ ќе ги стимулира крвотокот и ќе ги подмлади вашите уморни и...
-70%
BeActive појас за ослободување од болките во грбот
Кажете збогум на болките во половините и грбот !   Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи...
-82%
Kosmodisk - решение за болките во половините и грбот
Космодиск е клинички тестирано медицинско помагало, дизајнирано од страна на стручњаци се со цел ослободување од болките во...
-58%
Држач за купатило
699 ден299 ден
Бидете сигурно во својот чекор во бањата! Оваа рачка за безбедност е лесна за опфаќање и обезбедува цврста...
-50%
Џогер - Healthy Spray Mop
Нема на залиха
Healthy Spray Mop е џогер со кој вашиот дом ќе изгледа почисто од било кога. Уживајте во лесниот...
-41%
Spin Broom - магична метла
999 ден599 ден
Заборавете на традиционалното чистење со метла,затоа што сега на располагање ја имате Spin Broom - магичната метла! Користењето...
-60%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден399 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-84%
Dust Daddy
600 ден99 ден
Dust Daddy се прицврстува на правосмукалката за да дојдете до сите тешко достапни места. Универзалниот вакуумски приклучок за...
-71%
Пумпа за точење вода или сок
100% сосема нов производ на пазарот! Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со...
-61%
Електрична четка за чистење секакви површини
Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка...
-68%
Воден спреј како додаток за црево Water Zoom
Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го...
-45%
Електрично ѓезве Marado
899 ден499 ден
Електрично ѓезве за варење на турско кафе, чај, млеко на многу едноставен и лесен начин. Направено е од...
-42%
Соковник и блендер 5 во 1 Dessini 800W
6,890 ден3,999 ден
Започнете го денот на здрав начин со вклучување свеж сок во вашата рутина за појадок. Здравата исхрана се...
-58%
1,399 ден 599 ден
-71%
999 ден 299 ден
-59%
1,200 ден 499 ден
-73%
899 ден 249 ден
-31%
999 ден 699 ден
-51%
999 ден 499 ден
-67%
590 ден 199 ден
-67%
599 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-86%
690 ден 99 ден
-69%
799 ден 249 ден
-59%
599 ден 249 ден
-70%
990 ден 299 ден
-82%
1,590 ден 299 ден
-58%
699 ден 299 ден
-50%
499 ден
-41%
999 ден 599 ден
-60%
990 ден 399 ден
-84%
600 ден 99 ден
-71%
299 ден
-61%
2,500 ден 999 ден
-68%
799 ден
-45%
899 ден 499 ден
-42%
6,890 ден 3,999 ден
Spinner