-51%
Преносен блендер - Fruit Mixer
999 ден499 ден
Fruit Mixer  е соковник кој може за 1 минута да направи сок од зеленчук или од овошје!!! Ножот...
-61%
Електрична четка за заби
999 ден399 ден
Ви ја претставуваме новата Електрична четка за заби!!! Многу често се поставува прашањето каква четка за заби да...
-55%
Тостер за вафли
1,990 ден899 ден
Вафлите се еден од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате...
299 ден
Решете се од комарците и другите досадни инсекти кои константо Ви сметаат кога сакате да уживате на тераса...
-56%
Грил тава Dessini Double Grill Pan
2,890 ден1,290 ден
Мултифункционална - Совршена за печење, пржење, печење, готвење на пареа, печени компири, подготовка на зеленчук со бавно печење,...
-60%
Рачен миксер Scarlett
1,990 ден799 ден
Редовното надградување на кујнските помагала и апарати ја зголемува Вашата ефикасност во кујната, како и креативност, а една...
-40%
Наметка-масажер Wrap Relief
1,990 ден1,200 ден
Опуштете се со Relief Wrap  и уживајте во ослободувањето на болката од зглобовите и мускулите. Со Relief Wrap ...
-68%
Воден спреј како додаток за црево Water Zoom
2,490 ден799 ден
Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го...
-51%
Преносен ладилник Arctic Air Mini
1,999 ден999 ден
Arctic Air Mini  иновативен пренослив разладувачки уред, кој лади, освежува и го влажни воздугот во просторијата. Напредната  Хидро...
-36%
Монтажен плакар - Fantasy Wardrobe (135x45x175)
1,990 ден1,290 ден
Монтажниот плакар може да го користите за скалдирање на облека, чевли, детски играчки, постелнини, книги и многу други...
-51%
Star Shower Motion
1,999 ден999 ден
Со Star Shower Motion може да имате извонредно  Light show!    Неверојатното решение за осветлување „со еден приклучок“...
-31%
Детски базен INTEX 59460 132x28 ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ+ТОПКА
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
-56%
Организер со полици за тегли Spicy Shelf Organizer
Организирајте ги вашите зачини, лекови и многу повеќе со неверојатниот организер со полици. Може да се модулира во...
-60%
Електрична четка за чистење секакви површини
Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка...
-23%
Детски базен INTEX 57422 147x33
890 ден690 ден
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
-38%
Апарат за палачинки
1,590 ден999 ден
Овој електричен апарат за палачинки е со нелеплива површина, со што ви овозможува брзо и лесно да направите...
3,990 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
-42%
Соковник и блендер 5 во 1 Dessini 800W
6,890 ден3,999 ден
Започнете го денот на здрав начин со вклучување свеж сок во вашата рутина за појадок. Здравата исхрана се...
-58%
Сецко за зеленчук
699 ден299 ден
Експресно исецкајте парчиња кромид, билки, лук или зачини на помали парчиња со овој остар едноделен сецко, кој сече...
-72%
Перница за врат со масажер
1,399 ден399 ден
Замислете го чувството на перница која го масира вашиот врат на враќање од работа после напорен ден. Оваа...
-62%
Шрафцигер 6 во 1 Bit360
899 ден349 ден
Шрафцигер што менува делови брзо и лесно со едноставно свртување! Шрафцигерот BIT 360 е алатка за лесна употреба...
-65%
Потпирачки масажер за фотелја и во кола
2,800 ден999 ден
Овој ортопедски потпирачки масажер нуди 3 различни типови на масажа со по 3 брзини, контрола на топлина (вграден...
-63%
Сет од 5 ножеви
3,490 ден1,299 ден
Сетот се состои од 5 ножеви, направени од нерѓосувачки челик (x30Cr13) и држач со ергономски дизајн изработен од...
-48%
Монтажен плакар - Flower Wardrobe (110x46x175)
1,890 ден999 ден
Монтажен плакар, кој ќе го склопите за само неколку минути. Плакарот може да го поставите каде сакате на...
-51%
999 ден 499 ден
-61%
999 ден 399 ден
-55%
1,990 ден 899 ден
299 ден
-56%
2,890 ден 1,290 ден
-60%
1,990 ден 799 ден
-40%
1,990 ден 1,200 ден
-68%
2,490 ден 799 ден
-51%
1,999 ден 999 ден
-36%
1,990 ден 1,290 ден
-51%
1,999 ден 999 ден
-31%
990 ден 690 ден
-56%
899 ден 399 ден
-60%
2,490 ден 999 ден
-23%
890 ден 690 ден
-38%
1,590 ден 999 ден
3,990 ден
-42%
6,890 ден 3,999 ден
-58%
699 ден 299 ден
-72%
1,399 ден 399 ден
-62%
899 ден 349 ден
-65%
2,800 ден 999 ден
-63%
3,490 ден 1,299 ден
-48%
1,890 ден 999 ден
Spinner