-50%

Организатор и ладилник - Тrunk organizer & cooler

Код на Производот: Тrunk organizer & cooler

Достапност:Има на залиха

590 ден 299 ден 299

Trunk organizer & cooler е организатор за багажник со извонреден квалитет. Дизајниран од "Пикник" во САД. Организаторот е составен од три одделни дела од кои средниот дел е отстранлив ладилник кој е изработен од висококвалитетна пена кој ќе ги одржува ладни проиводите кој ќе ги ставите во него.

Trunk organizer & cooler може да го користите да ги oрганизитате вашите производи при купувањето бидејќи е составен од 3 дела и можете да ги селектирате, во двете прегради, додека во ладилникот да ги сместите производите кои ги купувате замрзнати.

Рачките се изработени од сунгер и го олеснуваат носењето од багажникот во домот. Trunk organizer & cooler кога не се користи многу лесно се прелкопува и зафаќа многу малку простор. Совршен е за на пикник. Исто така може да се користи и како организер за во багажникот на Вашиот автомобил.

✔ Димензии: должина 58cm; ширина 38cm; длабочина 31cm;