Poopsie Slime Surprise - Sparkly Critters

Код на Производот: poopsie

Достапност:Има на залиха

999 ден 99 ден 99

Ви ја претставуваме најпопуларната колекција од серијата Poopsie Slime Surprise - Sparkly Critters!!!

Во овој сет ќе најдете изненадувања како никогаш досега! Сигурни сме дека овој сет ќе го воодушеви Вашето девојче.  Сетот Poopsie Slime Surprise Sparkly Critters e изработен многу детално и квалитетно, и со тоа Вашите девојчиња долго ќе си играат со него.

Интересните миленичиња скриени во Poopsie Sparkly Critters Ве очекуваат!!!

Побрзајте, тие се затворени во лименката и тоа гладни. Побрзајте да ја отворите лименката и да ги нахраните!!!

Спремете го  омилениот Sparkly оброк и тоа многи едноставно.
За омилената храна на Poopsie Sparkly Critters потребно е :

  • Вода
  • Магија на еднорог

Од овие состојки се прави каша која потоа се става во шприцот кој исто така е вклучен во понудата. Наполни го шприцот со оброкот и нахрани го твоето милениче.

Од кога ќе го нахраните миленичето притиснете го на стомачето и од устата ќе почне да излегува светкавиот слајм!!!

Колецијата е составена од 16 различни миленичиња. Побрзај да ја комплетираш својата колекција.
Секој сет има по едно милениче внатре. Ликот на миленичето не може да се бира туку се паѓа по случаен избор и токму тоа е вистинската забава!

Димензии на лименката :10 cm  * 15 cm