-54%

Детска играчка Paw Patrol Heroes

Код на Производот: pawpatrolheroes

Достапност:Има на залиха

1,290 ден 599 ден 599

Подгответе се за авантура со спасувачките кученца од Paw Patrol! Секој детално направен лик и возило ја доведува имагинацијата, херојството и храброста на шоуто токму во вашиот дом!

 

Соберете ги сите кученца и работете заедно како тим! Соберете ги Маршал, Рубл, Чејс, Роки, Зума и Рајдер со нивните уникатни Paw возила!

 

Со уникатна мешавина од вештини за решавање проблеми, кул возила и многу симпатичен хумор, кученцата PAW работат заедно на мисии за спасување со високи влогови за да се заштити заедницата Авантуристички залив!!