-24%

Детска играчка - Летечки Spiderman

Код на Производот: Детска играчка - Летечки Spiderman

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 990 ден 990

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Спајдермен!

Играчката-дрон Спајдермен нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете, летајќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечински управувач кој работи на батерии, а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см