-61%

CASIO MTP-E133L-2E

4,990.00 ден 1,990.00 ден 1,990.00

Карактеристики

  • Водоотопорен
  • Дво-бојна кожна каишка
  • Минерално стакло 

Технички спецификации 

Водоотпорност 3 АТМ
Бренд
CASIO
Пол
Машки
Механизам
Кварцен
Нараквица
Кожа
Куќиште
Нерѓосувачки челик
Приказ
Аналоген
Вид на стакло
Минерално
Пречник
38мм
Гаранција
2 години